Vyrážím do Drážďan na otočku a vy se ke mně můžete připojit. Hlavním cílem této cesty je návštěva Primarku a obměna šatníku, který už zoufalstvím volá o pomoc! Nevynecháme ani procházku městem, zastávku na dobré jídlo a když zbyde čas, tak i nějaký ten drink na zakončení vydařeného dne.

Nejsem žádná cestovka ani průvodce, tak nečekejte podrobný výklad historie města. Cílem této cesty je užít si Drážďany, potkat zajímavé lidi, kterými myslím vás, vytvořit si trochu jinou cestovatelskou skupinu a společně poznat zákoutí nejen tohoto města.

Tento meet up žádná pravidla nemá! Jen snad ve správnou dobu dorazit k autobusu Eurolines s koupenou jízdenkou.

Můžete mě potkat v úterý 28. června v 6:30 na autobusovém nádraží Florenc. Budu na vás čekat u autobusu Eurolines, který míří do Drážďan. Poznávacím znamení bude zelená taška. Nebojte se mě tedy oslovit. Z Drážďan odjíždíme směr Praha v 17:30, ale pokud chcete v tomto městě přenocovat nebo pokračovat do Berlína, pak máte volnou ruku

Jestliže vám tento termín nevyhovuje, nezoufejte. Podobných akcí připravuji hodně a společně se podíváme do mnoha evropských měst.

Mrkni na: Jízdenky do Drážďan

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *